Pro přihlášení do kurzu prosím vyplňte on-line přihlášku do autoškoly a následně s Vámi domluvíme termín zahájení teoretické výuky a praktického výcviku.

Po úspěšném vyplnění on-line přihlášky do autoškoly, naleznete v příloze Vámi zadaného e-mailu již vyplněné PDF soubory ( Žádost o přijetí k výuce a výcviku a Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti).

Žádost o přijetí k výuce a výcviku vytiskněte prosím oboustranně. Společně s potvrzeným Lékařským posudkem od Vašeho praktického lékaře,  nás prosím kontaktujte.

Lékařský posudek nesmí být v době zahájení Vašeho kurzu starší než 3 měsíce.

Odesláním přihlášky do autoškoly automaticky vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR)

On-line přihlašování žáků do autoškoly zajišťuje aplikace MOJE AUTOŠKOLA - agenda autoškoly pohodlně.

Podmínky přihlášení

Nejprve je potřeba vyplnit výše uvedený formulář přihlášky a splnit následující podmínky:

• dostatečný věk 18 let (začít s kurzem lze i před dovršením předepsaného věku)
  • zdravotní způsobilost(potvrzená praktickým lékařem)
  • trvalý nebo přechodný pobyt v ČR, což lze doložit:
    • občanským průkazem (občané ČR)
    • potvrzením o přechodném pobytu z cizinecké policie (cizinci z EU či EHP)
    • dlouhodobým vízem (cizinci ze třetí země)
    • odpovídajícím průkazem (diplomaté nebo členové technického personálu ambasády)
    • nebýt ve výkonu trestu zákazu řízení (stačí vyplnit čestné prohlášení v rámci Přihlášky)